app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

TECHNOLOGIE BOSCH - BEZ TAJEMNIC - RZESZÓW

Zapraszamy na nowy cykl wydarzeń "Technologie bez tajemnic" poświęcony nowym rozwiązaniom w dziedzinie bezpieczeństwa, monitoringu oraz technologii sztucznej inteligencji! Podczas tego wydarzenia przedstawimy Ci najnowsze innowacje i produkty, które mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz efektywności zarządzania systemami. Pierwsze wydarzenie organizujemy wspólnie z ekspertami z Bosch Security Systems.

 

Zakres tematyczny wydarzenia:

Fire

AVIOTEC NG – wideo detekcja, nowości

Narzędzia dla instalatora i projektanta Safety System Designer i Safety System Overview

Nowy detektor FAP-425-DOTCO-R, detekcja CO w myśl EN54

Kompatybilność wsteczna systemu Avenar

Communication

Praesensa – omówienie systemu oraz informacje na temat nowych modułów systemu.

Projektowanie systemu Praesensa – narzędzia projektowe dla systemu Praesensa.

Wybrane aspekty wytycznych do systemów DSO – nadzór linii głośnikowych – dobór systemów nadzoru linii głośnikowych oraz praktyczne testy.

Video System

Najnowsze rozwiązania analityczne w systemach monitoringu wizyjnego, wspomagające procesy decyzyjne, na przykładzie kamer obrotowych i stałopozycyjnych.

AI

Technologia MEMS w nowych czujkach włamaniowych Bosch.

AMS – Bezpieczny i nowoczesny system kontroli dostępu zintegrowany z aplikacją Bosch Mobile Access, modułem zarządzania dostępem gości oraz pracowników.

 

Wydarzenie zapewni Ci wgląd w najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie bezpieczeństwa i monitoringu, a także pomoże zrozumieć, jak te innowacje mogą być wykorzystane w praktyce. Nie przegap okazji, by dowiedzieć się więcej o najnowszych rozwiązaniach i technologiach, które kształtują przyszłość branży security.

Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Ze względu na charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona.

 

Kompletna agenda wydarzenia: