app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

POZNAJ DTS SYSTEM

Lidera rynku w zakresie kompleksowej obsługi i budowy systemów zabezpieczeń.

Od 2001 roku prowadzimy działalność na polskim rynku jako autoryzowany dystrybutor, współpracując z największymi producentami systemów zabezpieczeń. Silna pozycja oraz ciągły, dynamiczny rozwój w branży jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych pracowników, jakości dostarczanych rozwiązań oraz podtrzymywaniem długoletnich relacji partnerskich ze swoimi klientami. Dzięki temu nasza firma cieszy się uznaniem wśród inwestorów, wykonawców i projektantów.

Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, który już od wielu lat zajmuje się tworzeniem systemów zabezpieczeń oraz opracowaniu ponad 2 000 różnych systemów, możemy z pewnością stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam doskonale zrozumieć specyfikę i wymagania każdej inwestycji, dlatego możemy zaoferować sprawdzone i dedykowane rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów biznesowych.

 

Zapewniamy pełną obsługę od początku do końca. Jako profesjonaliści oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują nie tylko wsparcie w zakresie projektowania, ale także dobór odpowiednich urządzeń i ich dystrybucję. Nasza oferta nie kończy się na tym - zapewniamy również wsparcie techniczne oraz szkolenia. Możesz być pewny, że z nami Twoje potrzeby zostaną w pełni zrealizowane.

Sprzedaż sprawdzonych urządzeń
Sprzedaż sprawdzonych urządzeń

Dla klientów, którzy mają jasno określone potrzeby, przygotujemy atrakcyjne oferty cenowe wraz z ekspresową dostawą.

Tworzenie koncepcji systemów
Tworzenie koncepcji systemów

Znając Twoje potrzeby przygotujemy koncepcję systemu zbudowanego ze sprawdzonych i nowoczesnych produktów. Gdy sytuacja tego wymaga przeprowadzimy odpowiednie symulacje i pomiary.

Doradztwo w wyborze systemów
Doradztwo w wyborze systemów

Po przeprowadzeniu analizy Twoich oczekiwań i uwzględniając dostępnym budżet, dobierzemy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy jakości. W rezultacie przedstawimy Ci propozycję najlepszego systemu, który doskonale odpowiada zarówno Twoim wymaganiom zarówno pod względem funkcjonalności, jak i budżetowi.

Obsługa klienta sieciowego
Obsługa klienta sieciowego

Dla naszych klientów, którzy posiadają od kilku do kilkuset inwestycji, oferujemy dedykowaną obsługę przez nasz wyspecjalizowany zespół specjalistów. Przejmujemy odpowiedzialność za zarządzanie instalacją systemów i ich konserwację, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie.

Wsparcie projektowe
Wsparcie projektowe

Wspieramy swoją wiedzą i umiejętnościami projektantów, w efekcie powstanie projekt systemu łączącego najwyższą jakość, nowoczesność z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Wsparcie techniczne
Wsparcie techniczne

Rozumiemy, że proces tworzenia systemu może być skomplikowany i wymagać wsparcia na różnych etapach. Dlatego oferujemy dedykowany zespół specjalistów ds. technicznych, którzy pomogą Ci przejść przez ten proces bez trudności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady, pomocy w implementacji czy rozwiązywaniu problemów technicznych, możesz polegać na naszym wykwalifikowanym zespole.

Serwis urządzeń
Serwis urządzeń

Jako Autoryzowany Punkt Serwisowy oferujemy Ci wygodę zgłoszeń w jednym miejscu. Pozwól nam zaopiekować się Twoimi reklamacjami, a Ty możesz być spokojny, że zostaną one rozwiązane profesjonalnie i sprawnie.

Szkolenia techniczne
Szkolenia techniczne

Organizujemy szkolenia z zakresu oferowanych systemów, które zapewnią Ci nie tylko teoretyczne podstawy, ale również praktyczne umiejętności. Dla wymagających klientów przygotowujemy również szkolenia dedykowane, dopasowane do ich specyficznych potrzeb.

DTS System w liczbach

Nasze oddziały

Oferowane systemy

Guard Guard
Telewizja Dozorowa

Telewizja dozorowa, znana również pod nazwą systemu CCTV, systemu wizyjnego lub też potocznie monitoringu to technologia, która stanowi nieodłączny element nowoczesnych rozwiązań zabezpieczających różne obiekty. Współczesne telewizyjne systemy dozorowe działają w oparciu o transmisję danych w sieci komputerowej z wykorzystaniem protokołu TCP/IP.

Guard Guard
Systemy Alarmowe

Systemy sygnalizacji włamania i napadu lub też systemy alarmowe zapewniają kompleksowe zabezpieczenie, są skutecznym środkiem zapobiegawczym i ostrzegawczym, pozwalając na szybką reakcję w przypadku potencjalnego zagrożenia.

Guard Guard
Systemy Sygnalizacji Pożaru

System sygnalizacji pożaru, w skrócie SSP lub też sygnalizacja alarmowa pożaru (SAP) to zestaw elementów zbudowany z jednostki centralnej oraz czujek, sygnalizatorów dźwiękowych i optycznych, a także ręcznych ostrzegaczy pożarowych.

Guard Guard
Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze Systemy Nagłośnieniowe

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze i systemy nagłośnieniowe zapewniają skuteczne komunikaty dźwiękowe dla bezpieczeństwa i informacji.

Guard Guard
Kontrola Dostępu

Kontrola dostępu zapewnia skuteczną ochronę i zarządzanie dostępem do budynków, pomieszczeń oraz obszarów o ograniczonym wstępie. Pozwala precyzyjne kontrolować, monitorować i rejestrować ruch osób wewnątrz obiektu.

Guard Guard
Wideodomofony i Domofony

Wideodomofony i domofony są niezbędnym elementem bezpieczeństwa i wygody w każdym domu i budynku. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają nie tylko bezpieczne otwieranie drzwi, ale również umożliwiają identyfikację i komunikację z osobą stojącą przed wejściem.

Guard Guard
Systemy Oddymiania

Systemy oddymiania to zaawansowane rozwiązania mające na celu usuwanie dymu i gorąca z budynku w przypadku wystąpienia pożaru.

Guard Guard
Ochrona Obwodowa

Ochrona obwodowa stanowi pierwszy punkt zabezpieczenia danej przestrzeni przed intruzami. Ten skuteczny środek ochrony jest stosowany zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, aby zabezpieczyć mienie, chronić ludzi i zapobiegać nieuprawnionemu dostępowi. Ochrona obwodowa jest niezwykle ważna w przypadku obiektów infrastruktury strategicznej.

Guard Guard
Systemy Kongresowe

Systemy kongresowe lub systemy konferencyjne są niezastąpionym narzędziem do profesjonalnych spotkań, konferencji i wydarzeń biznesowych.

Oferujemy tylko sprawdzone marki i produkty

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę dostarczania elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Bosch Bosch
Dahua Dahua
Ganz Security Ganz Security
Ganz Cortrol Ganz Cortrol
Pulsar Pulsar
Roger Roger
Satel Satel
AFG AFG
Assa Abloy Assa Abloy
Cias Cias
Europower Europower
Merawex Merawex
Scot Scot
W2 W2
D+H D+H
Came Came
Monacor Monacor
Vidos Vidos
Abaxo Abaxo
Aco Aco
Acumax Acumax
Alarmtec Alarmtec
Alarmtech Alarmtech
Atte Power Atte Power
Bira Bira
Commax Commax
Computar Computar
Comwei Comwei
Ever Ever
Ewimar Ewimar
Kabe Kabe
Mean Well Mean Well
Ropam Ropam
Seagate Seagate
Ubiquiti Ubiquiti