app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

SZKOLENIA

Nie tylko dostarczamy najnowocześniejsze systemy, ale również inwestujemy w rozwój naszych partnerów. Organizujemy specjalistyczne szkolenia dla instalatorów, umożliwiając im pełne wykorzystanie potencjału oferowanych przez nas produktów.

Najbliższe szkolenie

Sprawdź w kalendarzu.

Najbliższe szkolenie
Ni
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So

Aktualne szkolenia

Szeroka oferta szkoleń dostosowana do Twoich potrzeb.
Systemy Sygnalizacji Pożaru
Certyfikowane szkolenie z zakresu Systemu Sygnalizacji Pożaru Bosch na poziomie Expert
calendar_icon 25-06-2024
location_icon Online
timer_icon 09:00
Certyfikowane szkolenie z zakresu Systemu Sygnalizacji Pożaru Bosch na poziomie Expert

Zapraszamy do udziału w certyfikowanym szkoleniu z zakresu Systemu Sygnalizacji Pożaru Bosch. Uczestnicy, którzy przejdą szkolenie mogą uzyskać certyfikat Bosch na poziomie Expert. Ścieżka szkoleniowa została podzielona na dwie części.

Propozycje szkoleń

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia? Wypełnij formularz, a my sprawdzimy nasze możliwości i zasoby, aby zorganizować szkolenie idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.