app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

POLITECHNIKA BYDGOSKA - BUDYNEK DYDAKTYCZNY

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich jest uczelnią, której początki sięgają 1951 roku. Struktura uczelni składa się z ośmiu wydziałów, na których kształcą się przyszli licencjaci, inżynierowie, magistrzy oraz doktoranci. Na wszystkich kierunkach uczy się ponad 8 000 studentów. Przez cały okres funkcjonowania mury bydgoskiej szkoły wyższej opuściło ponad 60 000 absolwentów.

 

Jednym z realizowanych projektów związanych z rozwojem i rozbudową kampusu Politechniki Bydgoskiej był Budynek Dydaktyczny, którego wartość inwestycji wyniosła prawie 50 mln złotych.

 

Wspólnie z inwestorem postawiliśmy na sprawdzone systemy marki Bosch:

  • System sygnalizacji pożarowej zawierający centralę serii 8000, 250 czujek punktowych, w tym płaskie czujki dekoracyjne zamontowane na auli.
  • Dźwiękowy system ostrzegania Paviro, w którego skład wchodzi 320 głośników.
  • System nagłośnienia PA w 21 salach dydaktycznych składający się z 21 wzmacniaczy miksujących oraz 84 głośników.
  • System kontroli dostępu - 22 przejścia.
  • System alarmowy zbudowany z 41 czujek i 178 kontaktronów.
  • System monitoringu złożony z 21 kamer o rozdzielczości 8 megapikseli.

 

Wszystkie wyżej wymienione elementy zintegrowaliśmy za pomocą systemu zarządzania budynkiem BIS Bosch. W rezultacie otrzymaliśmy niezawodny i wytrzymały system dozoru i bezpieczeństwa oraz możliwość pełnego zarządzania obiektem w oparciu o oprogramowanie BIS.

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zapewni Ci wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także będzie łatwe w użyciu? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wypełnij formularz kontaktowy i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Ci rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.