app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W WIŚLICY

Muzeum w Wiślicy otwarto w 1966 roku. W skład struktur Muzeum Narodowego w Kielcach placówka została włączona w 2017 roku. Muzealne ekspozycje pokazują wartość czasów minionych i są pomostem łączącym pokolenia. Sama miejscowość, w której znajduje się Muzeum Archeologiczne, jako jedna z niewielu w Polsce w całości objęta jest ochroną konserwatorską.

 

Przedmiotem inwestycji była modernizacja Muzeum Archeologicznego w Wiślicy, która składała się z dwóch części. Pierwszą była budowa pawilonu archeologicznego projektowanego w miejscu istniejącego pawilonu ochronnego nad reliktami kościółka św. Mikołaja. Drugim elementem było zaadaptowanie i rozszerzenie ekspozycji archeologicznej w podziemiach kolegiaty. 

 

Inwestorowi zaproponowano system sygnalizacji pożaru opierający na centrali pożarowej Bosch FPA 5000, która integruje wszystkie elementy adresowalnego, interaktywnego systemu wykrywającego pożar. Ponadto zainstalowano system telewizji dozorowej Ganz, który umożliwi podgląd najbardziej newralgicznych miejsc na zewnątrz obiektu. System został skonfigurowany tak, aby istniała możliwość rozszerzenia go o dodatkowe punkty kamerowe.

 

W wyniku przeprowadzonych prac zapewniono zgodność formalną oraz techniczną z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej oraz uzyskano optymalny poziom bezpieczeństwa, przy zachowaniu łatwości obsługi.
 

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zapewni Ci wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także będzie łatwe w użyciu? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wypełnij formularz kontaktowy i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Ci rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.