app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

BIUROWIEC CRAFT W KATOWICACH

Biurowiec Craft w Katowicach oddano do użytku w drugiej połowie 2023 roku. 55-metrowy budynek posiada 16 kondygnacji - 2 podziemne oraz 14 nadziemnych. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 26 700 m2. W biurowcu znajduje się również parking z 246 miejscami parkingowymi.  Lokale w katowickim Crafcie to głównie biura, ale część z nich pełni funkcję hotelarską oraz handlowo-usługową.

Budynek wyróżnia się interesującą architekturą. Składa się z trzech prostopadłościanów, które przedzielone są sześcioma tarasami na różnych poziomach, w tym jednym na dachu biurowca.

 

Elewacja i stylistyka wykończenia zostały zaprojektowane w stylu industrialnym, który ma nawiązywać do bogatej przemysłowej historii Katowic. Inwestycja jest certyfikowana w ekologicznym systemie BREEAM na poziomie Excellent.

 

Inwestor zgłosił się z prośbą zaprojektowania systemu integrującego urządzenia przeciwpożarowe z elementami kontroli dostępu, windami oraz zdalnym udzielaniem uprawnień w postaci QR kodów. Zrealizowaliśmy potrzebę zwizualizowania systemów telewizji dozorowej i kontroli dostępu oraz zintegrowaliśmy urządzenia przeciwpożarowe z systemem oddymiania Smay. Dodatkowo wykonaliśmy usługę malowania części elementów systemu na kolor wybrany przez inwestora.

 

Na obiekcie zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy:

  • System Sygnalizacji Pożaru składający się z 7 central przeciwpożarowych Bosch Avenar serii 8000, z ponad 300 modułów kontrolno-sterujących, z ponad 100 ręcznych ostrzegaczy pożarowych, 8 czujek zasysających oraz prawie 1000 czujników optycznych.
  • Dźwiękowy System Ostrzegawczy marki Bosch serii Paviro, w którego skład weszło 2 szafy RACK, 12 wzmacniaczy oraz prawie 1200 głośników, w tym głośniki sufitowe, głośniki ścienne oraz głośniki tubowe.
  • Kontrolę Dostępu złożoną z ponad 30 kontrolerów.

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zapewni Ci wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także będzie łatwe w użyciu? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wypełnij formularz kontaktowy i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Ci rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.