app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

BALL PACKAGING EUROPE W LUBLINIE

Ball Corporation to przedsiębiorstwo, które produkuje i dostarcza na rynek nowoczesne i przyjazne opakowania do napojów, jedzenia oraz produktów gospodarstwa domowego. Firma, która ma swoją główną siedzibę w Zurychu, w Szwajcarii zatrudnia na całym świecie ponad 18 tysięcy osób.

 

Lubelski zakład produkcyjny z powodu wysokiego poziomu hałasu (ponad 100 dB) na halach produkcyjnych o łącznej powierzchni prawie 19 tysięcy metrów kwadratowych chciał wymienić zamontowany system nagłośnienia, który umożliwiłby dotarcie z komunikatami głosowymi do pracowników pracujących w specjalistycznych słuchawkach.

 

Nasz zespół zaproponował rozwiązanie firmy Monacor w postaci kolumn tubowych. Sześć z nich zostało zainstalowanych na mniejszej hali o powierzchni około 6500 mkw, natomiast większy magazyn nagłośniło 56 głośników. Wymiana elementów nagłośnieniowych była realizowana bez wstrzymywania prac w zakładzie.

 

W rezultacie pomogliśmy inwestorowi zapewnić emisję zrozumiałych komunikatów głosowych kierowanych do pracowników.


 

Szukasz rozwiązania, które nie tylko zapewni Ci wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także będzie łatwe w użyciu? Jeśli tak, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wypełnij formularz kontaktowy i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Ci rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.