app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

ODKRYJ PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI Z DAHUA DEEPHUB!

Kategorie:
Aktualności, Nowości produktowe

Dahua DeepHub: Rewolucja w Edukacji

W świecie edukacji, gdzie technologia i innowacje stają się kluczowymi elementami, Dahua Technology prezentuje Dahua DeepHub - serię inteligentnych tablic interaktywnych, które zmieniają sposób, w jaki uczymy i uczymy się sami. DeepHub oferuje szeroki zakres możliwości – wykłady, seminaria po edukację online i udostępnianie zasobów, dostosowując się do różnych scenariuszy nauczania. Nowe tablice interaktywne zapewniają nieskończone możliwości.

 

Wszechstronne Możliwości Nauczania

Dahua DeepHub jest zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom dynamicznego środowiska edukacyjnego. Z jego pomocą, nauczyciele mogą prowadzić zajęcia wykorzystując różnorodne zasoby i narzędzia dydaktyczne, jednocześnie motywując uczniów do aktywnego uczestnictwa. System umożliwia różnym zespołom jednoczesne korzystanie z tablicy, co sprzyja współpracy i kreatywnemu myśleniu.

 

Technologia na Najwyższym Poziomie

Tablice Dahua DeepHub są wyposażone w najnowocześniejsze funkcje, takie jak synchronizacja z chmurą, różnorodne oprogramowanie edukacyjne oferujące np. aktywności oparte na grach, obiekty 3D, filmy, symulacje, obrazy oraz interaktywne narzędzia, które ułatwiają nauczanie i naukę. Funkcje te pozwalają nauczycielom na przygotowywanie i prowadzenie sesji wykładowych z dowolnego miejsca w ich wymarzony sposób!

 

Integracja Online i Offline

Kluczowym aspektem Dahua DeepHub jest jego zdolność do integracji nauczania online i offline. Rozwiązanie to pozwala na monitorowanie postępów uczniów i ich udziału w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe dla efektywnego procesu nauczania. Dzięki temu, nawet uczniowie uczestniczący zdalnie mogą być aktywnie zaangażowani w lekcje.


Dahua DeepHub stanowi przyszłość edukacji cyfrowej. Jego zaawansowane funkcje technologiczne, elastyczność i wszechstronność czynią go idealnym narzędziem dla nowoczesnych placówek edukacyjnych. Przy jego pomocy, nauczanie staje się bardziej interaktywne, angażujące i efektywne, co przekłada się na lepsze wyniki edukacyjne i zadowolenie zarówno nauczycieli, jak i uczniów.

Specyfikacja techniczna Seria DeepHub Lite ST420
• 65/75/86-calowy wyświetlacz 4K DLED z technologią Zero Air Gap
• System operacyjny Android 11
• Pamięć 8GB + 64GB (opcjonalnie 4GB + 32GB)
• Bezprzewodowe udostępnianie ekranu
• Płynne pisanie i rozpoznawanie pisma
odręcznego

 

Specyfikacja techniczna Seria DeepHub

• 65/75/86-calowy wyświetlacz 4K DLED z technologią Zero Air Gap
• System operacyjny Android 11
• Pamięć 8GB + 64GB
• Bezprzewodowe udostępnianie ekranu
• Wbudowana kamera 48MP
• 8 wbudowanych mikrofonów

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać ofertę.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.