app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

GALA FORUM FIRM RODZINNYCH 2023: SUKCES DTS SYSTEM W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM

Już po raz szósty magazyn Forbes wraz z Dun & Bradstreet Poland prezentuje zestawienie najcenniejszych firm rodzinnych w Polsce. Firma DTS SYSTEM została uhonorowana tytułem najcenniejszej firmy województwa Lubelskiego na tegorocznej gali.

Firmy rodzinne odgrywają kluczową rolę w światowym biznesie, a Gala Forum Firm Rodzinnych to doskonała okazja do podzielenia się doświadczeniami, wymiany najlepszych praktyk i nawiązania nowych relacji biznesowych. Panujące w firmach rodzinnych więzi pozwalają na zaangażowanie zarządzających na wyjątkowym poziomie, co umożliwia szybką reakcję na kryzysy i przekazywanie unikalnej wiedzy z pokolenia na pokolenie.

 

W tegorocznej edycji Gala Forum Firm Rodzinnych, firma DTS SYSTEM pod przewodnictwem prezesa zarządu, Tadeusza Strama, odebrała prestiżową nagrodę za osiągnięcia i wkład w rozwój sektora. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza nie tylko solidność firmy, ale również zaangażowanie i pasję całego zespołu.

 

Cieszymy się, że możemy być częścią tego elitarnego grona firm rodzinnych i dziękujemy magazynowi Forbes za docenienie naszego wkładu w rozwój biznesu. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także motywacja do dalszej pracy na rzecz sukcesu i rozwoju.

 

#DTS-SYSTEM #GalaForumFirmRodzinnych #ForbesPolska