app.dts
app.dts
app.dts
app.dts

BEZPRZEWODOWY SYSTEM WIDEODOMOFONOWY CAME

Multifunkcyjne urządzenie idealne do zastosowań w instalacjach wieloużytkownikowych.

Rozwiązania wideodomofonowe są nieodłącznym elementem zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych, takich jak deweloperskie kompleksy mieszkaniowe, biurowce czy instytucje publiczne. Stanowią kluczowy element bezpieczeństwa i kontroli dostępu, zapewniając użytkownikom poczucie bezpieczeństwa oraz ułatwiając zarządzanie wejściem do budynku.

 

Domofon bezprzewodowy MTM CONNECT to wszechstronne urządzenie doskonale nadające się do instalacji wieloużytkownikowych, umożliwiające wygodne zarządzanie dostępem zarówno dla pieszych, jaki pojazdów. Sterowanie poszczególnymi funkcjami odbywa się zdalnie poprzez intuicyjny portal internetowy, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

 

MTMA/CONNECT stanowi element modułowego systemu komunikacyjnego CAME, należącego do serii MTM. Możliwe jest dostosowanie go poprzez wybór różnorodnych dodatkowych modułów. Panel wywoławczy jest dostosowywany do indywidualnych wymagań klienta. Panele MTM mogą być instalowane zarówno w sposób podtynkowy, jak i natynkowy, w zależności od potrzeb użytkownika.

Podstawowe funkcje wideodomofonów MTM CONNECT:

 

  • DOMOFON GSM (VoLTE): Daje możliwość wykonania połączeń z panelu wywoławczego na telefony przypisane do konkretnych przycisków lub numerów wywoławczych (jeśli panel posiada klawiaturę).

 

  • BRAMKA GSM: MTM CONNECT może pełnić funkcję bramki, umożliwiając sterowanie dowolnym urządzeniem poprzez wykonanie połączenia na numer karty SIM zainstalowanej
    w panelu domofonowym.

 

  • KONTROLER KD: Za pomocą usługi CAME CONNECT, z którą moduł jest ciągle połączony, możliwe jest zarządzanie dostępem dla zdefiniowanych użytkowników.

 

  • BRAMKA CAME CONNECT: Podłączając panel do automatyki CAME za pomocą protokołu CRP, automatyka lub szlaban zostaje zintegrowana z CAME CONNECT, zapewniając pełną funkcjonalność usługi.

Zdalne zarządzanie dostępem – funkcja kontroli dostępu

 

Panel sterujący MTM CONNECT może nadzorować kontrolę dostępu obsługiwaną przez czytnik kart lub klawiaturę kodową (lub obie jednocześnie). Moduły kontroli dostępu są podłączane do modułu MTM CONNECT, co umożliwia zdalne zarządzanie nimi poprzez usługę CAME CONNECT (takie jak dodawanie i usuwanie dostępu dla użytkowników, modyfikacja harmonogramów itp.).

Funkcja modułu GSM

 

Panel sterujący MTM CONNECT może funkcjonować jako bramka telefoniczna do sterowania furtką, bramą wjazdową lub szlabanem osiedlowym. Dla każdego zarejestrowanego numeru użytkownika można przypisać określone działanie. Na przykład, połączenie z numeru rodzica może otworzyć bramę wjazdową, podczas gdy połączenie z numeru dziecka może otworzyć furtkę. Gdy panel działa jako bramka GSM, nie ma potrzeby używania kodów DTMF; panel domofonowy sam rozpoznaje przychodzący numer i steruje tylko tym urządzeniem, które zostało przypisane do tego numeru.

Funkcja harmonogramów

 

Dla każdego użytkownika oraz dla każdego rodzaju kontroli dostępu (numer telefonu, brelok lub kod) istnieje możliwość tworzenia harmonogramów i reguł. Harmonogramy obejmują zarówno dni tygodnia, jak i określone przedziały czasowe. Harmonogramy mogą być tworzone zarówno dla zdefiniowanych grup, takich jak mieszkańcy, ochrona, administracja, jak i dla pojedynczych połączeń domofonowych. Na przykład, określony użytkownik lub grupa użytkowników może mieć stały dostęp, podczas gdy inna grupa może mieć dostęp jedynie w dni robocze, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zdalne zarządzanie instalacją – funkcja bramki CAME CONNECT

 

Dzięki ciągłemu połączeniu panelu wywoławczego MTM CONNECT z usługą CAME CONNECT, może pełnić funkcję bramki, która rejestruje w usłudze urządzenia wykonawcze CAME podłączone do domofonu (takie jak automatyka do bram, szlabany). Dla użytkownika (mieszkańca) umożliwia to sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji CAME CONNECT z ich smartfona. Użytkownik ma dostęp do statusu urządzenia (czy jest otwarte czy zamknięte) i może je dowolnie sterować.

Administratorowi natomiast daje to możliwość pełnego zdalnego zarządzania urządzeniem wykonawczym, takim jak dodawanie pilotów do szlabanu, przeprowadzanie zdalnej diagnostyki oraz rekonfiguracja parametrów pracy szlabanu czy napędu bramowego.

 

Przez ponad pół wieku firma CAME zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem wysokojakościowych produktów oraz technologicznych rozwiązań, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo w różnorodnych środowiskach, od mieszkalnych po biznesowe. Dzięki zaufaniu klientów ugruntowali swoją pozycję jako wiodącej marki i globalnego partnera w dziedzinie automatyki, inteligentnych domów, kontroli dostępu oraz systemów bezpieczeństwa i parkowania.

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem oferowanym przez firmę CAME?

Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą i przedstawią dostępne możliwości.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DTS SYSTEM sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wpisana do Rejestru przedsiębiorców pod nr KRS 0000336083; NIP: 9462319404; REGON: 432286140, która przetwarza podane powyżej dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub postawione pytanie. Przysługuje Ci prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o swoich prawach znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.